Meble do kuchni i pokoju

Meble nowoczene i retro, kompety wypoczynkowe, szafki, krzesła, meble do biura

Sofy i fotele do salonu, na taras

Skórzany fotel z regulowana wysokością, w którym można oglądać ciekawy film lub ważny mecz to marzenie niejednej osoby. W naszym salonie takich foteli jest cała masa. Jedna bujane, inne szerokim komplecie z narożnikiem czy wersalką, jeszcze inne ze szklanym stolikiem.

Piękne i nowoczesne sofy do pokoju dziennego, sypialni czy pokoju gościnnego można podziwiać w salonie. Mamy duży wybór kolorów i wzorów, nietypowe kształty i wymiary. Zaleta naszego salonu jest możliwość zobaczenia ciekawych kompozycji i aranżacji wnętrz właśnie z wykorzystaniem sof i foteli, także tych biurowych.

Nowoczesna sofa to miękki materiał i materac w ładnej skórzanej lub tapicerowanej oprawie oraz kolorystyce kontrastowej do koloru ścian czy mebli.

Nowoczesna sofa to to także długa wersalka, nie rozkładana z parcie, którą można wykorzystać jako dekoracja biura, czy poczekalni w firmie, przychodni czy uczelni.

Sprzedajemy także sofy do pokoju dziecinnego, miękkie, bez oparcia, kolorowe oraz sofy do pokojów i sal konferencyjnych. Zdecydowanie jednak najwięcej kupowanych jest sof do pokojów dziennych, wypoczynków.